Międzynarodowe Seminarium Naukowo-dydaktyczne SUITMA

W imieniu zespołów badawczych UMK w Toruniu IDUB EF „Soil science, microbiology, agricultural genetics and food quality” i „Urban Soil Environment” oraz Oddziału Bydgosko-Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego serdecznie zapraszamy na trzecie Międzynarodowe Seminarium Naukowo-dydaktyczne SUITMA, poświęcone aktualnym problemom badań gleb obszarów miejskich, przemysłowych, komunikacyjnych, kopalnianych i wojskowych. W czasie tego spotkania referaty wygłoszą czołowi zagraniczni i polscy badacze gleb technogenicznych.

Termin i miejsce seminarium: 20 maja 2022 r., Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Lwowska 1, audytorium 104.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Wszystkie wykłady będą wygłoszone w j. angielskim.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza na stronie www seminarium w terminie do 20.04.2022 roku.